Co w najbliższym czasie…

Aktualności, Rozwój, Wzrastam.se, Życiowo Zostaw komentarz

Czasem otrzymuję od Was informacje, że mógłbym częściej pisać – ano pewnie i mógłbym ;-) lecz było kilka czynników, które mnie trochę ograniczały. Nad tymi czynnikami systematycznie pracowałem i praktycznie już jestem uwolniony i mój umysł również, aby móc pisać dla Ciebie to co może Ci pomóc w Twoim rozwoju osobistym czy biznesowym.

Na początku kilka spraw organizacyjnych. Aby Ci nic nie uciekało zapisz się do newslettera. A adres mailowy możesz być spokojny, ponieważ sam nie lubię nachalnego mailingu, dlatego oczywiście będziesz otrzymywać informacje, ale o tym co jest istotne i dotyczy naszej relacji, czyli albo o wpisach, albo o szkoleniach, a może czasami o coś Cię zapytam, ponieważ będę chciał znać Twoja opinię.

[FM_form id=”1″]

Zależy mi na tym, aby docierać do ludzi, którzy chcę czegoś więcej, którzy potrafią od siebie wymagać i chcą być skutecznym w swoich postanowieniach i działaniach. Dlatego, aby było nam łatwiej się poznać i aby zweryfikować czy jest nam razem „po drodze”, abyś wiedział, że moje poglądy i moja wizja świata jest spójna z Twoją, to zapraszam Cię do aktywności i wykonania kilku prostych czynności:
– polub mój fanpage na Facebook
– czytaj i komentuj moje wpisy na fanpage’u
– czytaj i komentuj moje wpisy na tym blogu
– uczestnicz w webinarach, spotkaniach, szkoleniach

Czynności te pomogą nam w rozwoju naszej relacji a mnie dadzą bardzo wartościową informację zwrotną.

Jeżeli szukasz innej wartościowej wiedzy oraz ciekawostek to polub również:
– luźny portal o rozwoju ogólnie – https://www.facebook.com/wzrastam
– tematyka kariery i jej rozwoju – https://www.facebook.com/tworcakariery
– tematyka biznesowa – https://www.facebook.com/szkolaprzetrwaniawbiznesie
– o motywacji, sile, wytrwałości – https://www.facebook.com/bogatymentalniebogatyrealnie
– tematyka przestępstw ekonomicznych i ich zapobieganiu – https://www.facebook.com/stowarzyszenie.ewpm

W najbliższym czasie wystartuję z serią wpisów mówiących o tym za co płacisz korzystając z usług lub kupując różne produkty. Wiele razy spotykam się z opinią, ze coś jest drogie lub nieadekwatne w relacji jakość cena. Dlatego poruszę ten temat, aby uświadamiać Cię jakie koszty ponosi producent, dostawca i za co płacisz. Z drugiej strony będzie to fajna analiza poszczególnych biznesów i ich opłacalności, a to będzie wartościowe dla osób, które chcę np. uruchamiać biznes w konkretnej branży.

Do tego projektu POSZUKUJĘ przedstawicieli poszczególnych profesji:
– barman
– fryzjer
– trener biznesu
– grafik
– notariusz
– dziennikarz
– prawnik
– taksówkarz
– trener fitness
– detektyw
– muzyk
– dj
– fotograf

To na początek, a jeżeli jesteś zainteresowany/na podzieleniem się swoją wiedzą to napisz i wyślij maila na adres razem@wzrastam.se Dla aktywnych przewiduję bonusy ;-)

 

Kolejną serią wpisów, które w najbliższym czasie będzie można tutaj czytać będą moje historie z poszczególnych lat mojego życia. Będę opisywał, co w danym wieku/czasie robiłem, jakie miałem emocje, jak zmieniało się moje spojrzenia na świat, pracę, biznes, relacje i wszytko to co jest jak najbardziej ludzkie i dotyczy każdego kto stąpa po naszej ziemi.

Tak więc – czytaj, komentuj i udostępniaj innym, aby jak najwięcej osób, mogło korzystać z tej dostępnej tutaj darmowej wiedzy. A dla tych, którzy chcą więcej i szybciej przygotowane są szkolenia w tematyce, w której jestem ekspertem.

 

 

Dodaj komentarz