Jestem, chociaż tu mnie nie widać.

Uncategorized Zostaw komentarz

Cześć. Bardzo długi czas minął od mojego ostatniego wpisu, jednak ilość wydarzeń , która się działa w ostatnim roku była powodem mojego braku czasu na niektóre rzeczy, m. in. na pisanie tutaj.

Ubolewam nad tym, jednak sporo też wdrożyłem i zmieniłem.

Częściej i systematyczniej publikuję inspiracyjne, motywacyjne wpisy i grafiki na Facebooku. Mój profil znajdziesz na www.fb.waldemarruszel.pl.

Również mój profil ma LinkedIn jest częściej uzupełniany i tam też skupiam się na budowaniu mojej ekspertyzy oraz na pokazywaniu mojej wiedzy i narzędzi, które tworzę dla rozwoju biznesu, lub kariery. Profil ten znajdziesz na www.li.waldemarruszel.pl 

Ja przez ostatni rok, odbudowywałem się poprzez działalność społeczną w ramach utworzonego przeze mnie Instytutu – www.dlaciebie.in – w którym to uruchomiłem praktyki, wolontariat i sporą ilość działań i aktywności rozwojowych.

Równocześnie odbudowywałem się biznesowo, aby poprzez kontakty i posiadaną wiedzę realizować moje założone działania. Efekty wkrótce ujrzysz, ponieważ właśnie przygotowuję z Partnerami, duży projekt do realizacji -Centrum Biznesowe, które będzie kontynuacją czegoś, co kilka lat temu rozpocząłem.

Obejrzyj też materiał wideo, w którym zapraszam Cię do mojego świata.

Dodaj komentarz