złapany na planie

AKTORSTWO

Systematycznie rozwijam swoje umiejętności aktorskie oraz ciągle uczestniczę w projektach filmowych, aby podnosić swoje doświadczenie w obszarze filmu. Poza aktorstwem interesuję się również reżyserią, „operatorką”, scenografią, światłem i dźwiękiem. Dzięki takiemu szerokiemu spojrzeniu dużo lepiej pracuje mi się z poszczególnymi pionami na planie. 

W 2013 roku, kiedy odkryłem, że to, co jest moim największym lękiem jest moją najmocniejszą stroną. Zacząłem wtedy małymi krokami poznawać obszary aktorstwa. Najpierw odważyłem się występować na scenie jako trener, a później zrozumiałem, że umiejętności aktorskie, będą mi bardzo pomagać w pracy trenerskiej.

W 2016 w ramach mojej praktyki aktorskiej grałem w teatrze sztuki dla dzieci pracując na „pacynach”. Odegrałem ok. 200 sztuk dla ponad 10000 dzieci.  Ciągle w ramach mojej edukacji oglądałem różne filmy, aby obserwować pracę aktorów, a kiedy utworzyłem Instytut to prowadziłem w nim warsztaty aktorskie, aby rozwijać moje umiejętności.

W 2017 również trafiłem do projektu kabaretowego – Kabaret Poważna Sprawa. Następnie wziąłem udział w kilku castingach. 

W 2018 roku zagrałem pierwszy raz w serialu telewizyjnym „Dlaczego ja” i to dało mi większą odwagę do pracy na planie. Później już poszło:

  • statystowanie na planie „Erynie” – produkcja Netflix i TVP (praca z ekipą ok 50 osób),
  • statystowanie na planie „Śubuk” – produkcja Aurum Film i Canal+ Polska (praca z ekipą ok. 50 osób),
  • statystowanie na planie u Jerzego Skolimowskiego (praca z ekipą ok. 50 osób),
  • rola nauczyciela muzyki w filmie „Sukces” – krótki metraż,
  • rola Sikorskiego w etiudzie „1881” w ramach projektu „Tu byłem #Sikorski”
  • główna rola w filmie krótkometrażowym kończącym warsztaty filmowe CamOn (edycja 2020) organizowane przez Podkarpacką Komisję Filmową
  • dwie role w filmie krótkometrażowym kończącym warsztaty filmowe CamOn (edycja 2021) organizowane przez Podkarpacką Komisję Filmową

ETIUDA FILMOWA TU BYŁEM #SIKORSKI

FILM "SUKCES"

ZDJĘCIA Z PLANU I Z FILMÓW

About the company

WARSZTATY ZE MNĄ

Jeżeli chcesz szkolić się razem ze mną podczas „Warsztatów wystąpień publicznych i aktorstwa” dołącz do grupy warsztatowej, która spotyka się co dwa tygodnie we wtorki od 18:00 do 20:00.

CHCESZ POROZMAWIAĆ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ?