złapany na planie

AKTORSTWO

Systematycznie rozwijam swoje umiejętności aktorskie oraz ciągle uczestniczę w projektach filmowych, aby podnosić swoje doświadczenie w obszarze filmu. Poza aktorstwem interesuję się również reżyserią, „operatorką”, scenografią, światłem i dźwiękiem. Dzięki takiemu szerokiemu spojrzeniu dużo lepiej pracuje mi się z poszczególnymi pionami na planie. 

W 2013 roku, kiedy odkryłem, że to, co jest moim największym lękiem jest moją najmocniejszą stroną. Zacząłem wtedy małymi krokami poznawać obszary aktorstwa. Najpierw odważyłem się występować na scenie jako trener, a później zrozumiałem, że umiejętności aktorskie, będą mi bardzo pomagać w pracy trenerskiej.

W 2016 w ramach mojej praktyki aktorskiej grałem w teatrze sztuki dla dzieci pracując na „pacynach”. Odegrałem ok. 200 sztuk dla ponad 10000 dzieci.  Ciągle w ramach mojej edukacji oglądałem różne filmy, aby obserwować pracę aktorów, a kiedy utworzyłem Instytut to prowadziłem w nim warsztaty aktorskie, aby rozwijać moje umiejętności.

W 2017 również trafiłem do projektu kabaretowego – Kabaret Poważna Sprawa. Następnie wziąłem udział w kilku castingach. 

W 2018 roku zagrałem pierwszy raz w serialu telewizyjnym „Dlaczego ja” i to dało mi większą odwagę do pracy na planie. Później już poszło:

 • statystowanie na planie „Erynie” – produkcja Netflix i TVP (praca z ekipą ok 50 osób),
 • statystowanie na planie „Śubuk” – produkcja Aurum Film i Canal+ Polska (praca z ekipą ok. 50 osób),
 • statystowanie na planie „EO” u Jerzego Skolimowskiego (praca z ekipą ok. 50 osób),
 • statystowanie na planie „Disco Boy” – reż. Giacomo Abbruzzese, film Francusko-Polsko-Włoski
 • rola nauczyciela muzyki w filmie „Sukces” – krótki metraż,
 • rola Sikorskiego w etiudzie „1881” w ramach projektu „Tu byłem #Sikorski”
 • główna rola w filmie krótkometrażowym – „Ten dzień” – kończącym warsztaty filmowe CamOn (edycja 2020) organizowane przez Podkarpacką Komisję Filmową
 • dwie role w filmie krótkometrażowym – „Dyszka” – kończącym warsztaty filmowe CamOn (edycja 2021) organizowane przez Podkarpacką Komisję Filmową
 • główna rola w filmie krótkometrażowym – „Nóż dziadka” –  kończącym warsztaty filmowe CamOn (edycja 2022) organizowane przez Podkarpacką Komisję Filmową
 •  statystowanie na planie serialu historycznego (produkcji Netflix) 
 • rola w odcinku serialu „48 H” 

Mój czas spędzony na planach – 292 godziny:

– 15 h DLACZEGO JA
– 6 h – ERYNIE 
– 14 h – ŚUBUK
– 9 h – EO
– 12 h – DISCO BOY
– 20 h – SUKCES 
– 6 h – TU BYŁEM #SIKORSKI
– 60 h – TEN DZIEŃ
– 60 h – DYSZKA
– 40 h – NÓŻ DZIADKA
– 30 h – „1670” (NETFLIX)
– 20 h – 48 H 

Warsztaty filmowe CAMOn

Warsztaty filmowe CamOn są realizowane przez Podkarpacką Komisję Filmową, która została powołana do życia przez Sejmik Województwa Podkarpackiego w 2016 roku, z myślą o wszystkich, którzy pragną inspirować się filmowym potencjałem regionu. Komisja działa w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie. Program CamON, jest realizowany od 2017 roku i oferuje on twórcom pracę pod okiem profesjonalnych filmowców oraz zdobycie praktycznych umiejętności na planie filmowym.

CamOn 2020

Program warsztatów obejmował: - 60 godzin warsztatów operatorsko - reżyserskich, - 5 dniowy plan zdjęciowy. Prowadzący: Paweł Chorzępa, Maciej Cuske. Moduły eksperckie: - scenariopisarski (prow. Artur Wyrzykowaski, 16 godz.) - producencki (prow. Aneta Hickinbotham, 4 godz.) - krytyka filmowa (prow. Artur Zaborski, 4 godz.) - reżyseria (prow. Maciej Bochniak, 4 godz.) - montażowy (prow. Przemysław Chruścielewski, 4 godz.) - development (prow. Joanna Malicka, 5 godz.) - udźwiękowienie (prow. Michał Robaczewski, 3 godz.)

CamOn 2021

Program warsztatów obejmował: - 50 godzin warsztatów operatorsko - reżyserskich, - 6 dniowy plan zdjęciowy. Prowadzący: Paweł Chorzępa, Maciej Cuske.

CamOn 2022

Program warsztatów obejmował: - 50 godzin warsztatów operatorsko - reżyserskich, - 5 dniowy plan zdjęciowy. Prowadzący: Paweł Chorzępa, Maciej Cuske. Moduły eksperckie: - montaż (prow. Patrycja Piróg, 16 godz.) - postprodukcja dźwięku (prow. Michał Fojcik, 8 godz)

ETIUDA FILMOWA TU BYŁEM #SIKORSKI

FILM "SUKCES"

ZDJĘCIA Z PLANU I Z FILMÓW

About the company

WARSZTATY ZE MNĄ

Jeżeli chcesz popracować ze mną nad wystąpieniami publicznymi, pewnością siebie, przygotowaniem siebie do wystąpienia, czy organizacją takiego wydarzenia, to możesz to zrobić podczas dwudniowych „Warsztatów wystąpień publicznych„, które organizuję cyklicznie, ale nie częściej niż raz na pół roku. 

Jeżeli nie możesz zainwestować w Warsztaty wystąpień publicznych, ale chcesz szkolić się razem ze mną, to możesz to robić systematycznie w trakcie warsztatów „Praktycznie rzecz biorąc”, które odbywają się cyklicznie co dwa tygodnie -pierwszy i trzeci wtorek miesiąca – w godzinach 19:00 – 20:00. Dołącz do grupy warsztatowej wykupując kartę „JESTEM PRO”, za jedyne 120 zł za cały rok. 

CHCESZ POROZMAWIAĆ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ?

[contact-form-7 id="12301" title="Aktorstwo Zapytanie"]

Skip to content