Twoi pracownicy codziennie wyjeżdżają w trasę. Samemu pokonujesz codziennie drogę w samodzielnie samodzielnie albo z kimś. Niestety są jednak tacy, którzy wracają po jakimś zdarzeniu drogowym, lub niestety nie wracają już nigdy.

Przejechałem ponad 600 tyś km od 2004 r. Spore doświadczenie, które zebrałem podczas wielu długich podróży, dziesiątki pozytywnych opinii od pasażerów, również jako Ambasador BlaBlaCar, wiele różnych doświadczeń na drogach, wiedza zdobyta podczas szkoleń z bezpiecznej jazdy, wieloletnie obserwacje umiejętności innych kierowców i ogromna pasja jeżdżenia skłoniły mnie do przygotowania szkolenia dotyczącego bezpieczeństwa podczas jazdy.

To nie jest kurs nauki jazdy!!!

Jeżeli jednak chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników, lub podnieść swoje umiejętności prowadzenia samochodu, a w szczególności chcesz uzyskać praktyczne informacje o bezpiecznej jeździe i o nawykach, które mogą uratować Ci życie to jesteś we właściwym miejscu.
Informacje przekazywane na tym szkoleniu mogą nawet uratować życie
Twoich pracowników, Twoje i również pasażerów.
Piszę to całkiem świadomie, ponieważ wiem jaką niewyliczalną wartością jest ludzkie życie.

Akademia Drogowego Survivalu to dwa kursy:

1. Kurs Ekspert Drogowego Survivalu:

W Firmie, gdzie Twoi pracownicy wiele czasu spędzają „za kółkiem” istnieje zwiększone ryzyko tego, że wydarzy się jakieś zdarzenie drogowe, które spowoduje uszczerbek na zdrowiu, utratę życia, a do tego zniszczenie majątku Firmy oraz cały ciąg dodatkowych kosztów spowodowanych nieszczęśliwym wydarzeniem.

Możesz powiedzieć, że patrzę materialnie na tę sytuację, która w przypadku uszczerbku na zdrowiu lub życiu już jest tragedią, lecz znam realia i wiem jak takie sytuacje wyglądają w praktyce.
Brak środka transportu, brak pracownika, mniejsza sprzedaż, szybkie poszukiwanie pracownika, który zastąpi poszkodowanego, przeszkolenie go i dodatkowe koszty z tym związane, co powoduje często destabilizację w biznesie.

Aby zwiększyć świadomość Twoich pracowników i zorganizować takie szkolenie w Twojej Firmie, może być potrzebny dość spory kapitał, ponieważ koszty organizacyjne i logistyczne są dość spore. Dlatego abyś nie ponosił zbędnych kosztów, możesz skierować na to szkolenie dowolną ilość pracowników, a ceny zostaną tak dopasowane, aby inwestycja w to szkolenie była bardzo korzystną inwestycją dla Twojej Firmy.

Podczas tego szkolenia przede wszystkim dowiesz się:
– jak zwiększyć bezpieczeństwo własne i pasażerów,
– jak ograniczyć ryzyko uczestniczenia w wypadku,
– jak zachować się w trakcie bezpośredniego zagrożenia lub niebezpiecznej sytuacji na drodze,
– jaki jest wpływ stanu technicznego samochodu na bezpieczeństwo,
– jaki jest wpływ stanu psychicznego i fizycznego kierowcy na bezpieczeństwo,
– jaki wpływ na organizm mają kawa i napoje energetyczne na kierowcę,
– oraz poruszymy wiele innych niesamowicie ważnych tematów związanych bezpośrednio lub pośrednio z bezpieczeństwem podczas jazdy i ochroną życia i zdrowia.

Ale to nie wszystko!!!
Mam dla Twojej Firmy przygotowanych kilka atrakcyjnych bonusów 🙂
– bonus nr 1 –  dodatkowo każdy otrzymuje Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy o wartości 119 zł.
– uczestnicy otrzymają również niesamowicie ważne informacje związane z zasadami, jakimi powinieneś kierować się przy ubezpieczaniu samochodu (również innego majątku) i osób, ponieważ dzięki tej wiedzy można uniknąć częstych komplikacji gdy w przypadku kolizji/wypadku będzie likwidowana szkoda
– uczestnicy poznają możliwości o których ubezpieczyciele nie mówią głośno w temacie odszkodowań powypadkowych. . Dowiedzą się jakie mogą uzyskać świadczenia i rekompensaty oraz co zrobić, aby nie zostać potraktowanym pobieżnie przez towarzystwa ubezpieczeniowe.
– uczestnicy skorzystają również z symulatora dachowania, zderzenia oraz alkogoogli.

Dodatkowo 😉
Poznacie naszych Gości Specjalnych (ratowników medycznych, strażaków, kierowców rajdowych) – osoby, które na co dzień mają do czynienia z wypadkami, dużym ryzykiem oraz ratują ludzi podczas takich zdarzeń.

Jeżeli zatem Twoi pracownicy nawet niewielki czas spędzają za kierownicą, to warto podnieść ich kwalifikacje, lub uzupełnić posiadaną już wiedzę.

Sprawdź cennik szkolenia w ramach Akademii Bezpiecznego Survivalu dla Firm.

2. Praktyk Drogowego Survivalu:

Szkolenie w trakcie przygotowania.

 

Jeżeli chcesz zapytać o najbliższe szkolenia z Akademii Bezpiecznego Survivalu wyślij zapytanie na adres biznes[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)

< Powróć do Dla biznesu

Skip to content