Czy wiesz GDZIE JESTEŚ?

Dawno Twojej Firmie nie przyglądał się nikt z zewnątrz? Wiesz jak ważne jest takie spojrzenie eksperta w środek organizacji? Czasem jedna rzecz, jeden proces, jedna mała zmiana może spowodować, że rozbijesz wąskie gardło, rozwiążesz problemy lub przyspieszysz rozwój Firmy, zwiększysz zyski, lub zmniejszysz koszty.

Celem audytu jest dostarczenie Ci maksymalnie wiele informacji, które później możesz analizować i na wnioskach po analizie możesz rozpocząć ustalenie nowej strategii i jej wdrażanie.

Czas audytu jest ustalany na podstawie wielkości Twojej Firmy, ilości pracowników oraz po wstępnym wywiadzie z kluczowymi osobami.

Audyt może być również przeprowadzony w formie badania „Tajemniczy klient”, które pozwoli na ocenę jakości obsługi przez Twoich pracowników, ich umiejętności sprzedażowych i obsługi klienta oraz szybkości radzenia sobie z pojawiającymi się problemami.

Jeżeli chcesz zapytać o audyt dla swojej Firmy skontaktuj się śląc zapytanie na adres biznes[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)

 

< Powróć do Dla biznesu

Skip to content