Czym jest Coaching? Dziś często spotykamy się z tym określeniem, tylko czy przez wielu używających go trenerów jest ono dobrze zrozumiane i używane w odpowiednim kontekście?
Coaching to przede wszystkim wydobywanie potencjału z osoby coachowanej. Coach ma być tą osobą, która poprzez umiejętne zadawanie pytań i co jest bardzo ważne dla całego procesu – odpowiednich pytań, pomaga w odkryciu potencjału oraz w znalezieniu rozwiązań i odpowiedzi na pytania postawione na początku procesu.

Coach nie jest konsultantem, za którego często jest brany. Coach nie ma być ekspertem w danej dziedzinie działania coachowanego. Coach ma być ekspertem w coachowaniu.

W drodze do celu ważne jest aby wiedzieć co chcemy osiągnąć, jednak potrzeba też znać odpowiedzi na pytania jak i którędy. Coaching może obejmować obszary biznesu, życia lub finansów. Dzięki temu że wiem jak pytać, Ty odkrywasz obszary, które normalnie są dla Ciebie niedostępne, ponieważ patrzysz od środka, a ja patrzę z zewnątrz. Właściwe pytania pozwalają na odkrycie nowych zasobów oraz nauczenie się konkretnej umiejętności. Każdy z nas ma nieograniczony potencjał, a ogranicza nas nasz mózg i wyobraźnia, dlatego dając sobie szansę na odkrycie Twojego nieograniczonego potencjału, dajesz sobie więcej nowych możliwości.

Jeżeli do tej chwili osiągałeś sukcesy samodzielnie to pomyśl co możesz osiągać wykorzystując nowy, odkryty potencjał. To już nie jest dodawanie – to jest mnożenie wyników.

W biznesie Coaching możesz zastosować dla siebie – jako osoby zarządzającej Firmą, dla swojej kadry na wyższym szczeblu lub dla pracowników na niższym szczeblu. Coaching jest doskonałym narzędziem zarówno do wydobywania potencjału jak i rozwiązywania problemów i zawsze traktuję go bardzo indywidualnie.

Nasze spotkania mogą być jednorazowe, jeżeli potrzebujesz rozwiązać konkretny problem, lub możemy pracować razem kilka sesji, dlatego masz do wyboru następujące pakiety godzin:

– 1 godz – 800 zł 
pakiet 3 godz – 2000 zł 
– pakiet 6 godz – 3000 zł 
pakiet 15 godz – 6000 zł

  • (kwoty brutto)

Jeżeli chcesz ustalić indywidualny plan coachingów dla swoich pracowników skorzystaj z opcji mentoringu dla swojej Firmy a w ramach abonamentu odpowiednio dopasujemy sesje dla wszystkich.

Aby zamówić Coaching zadzwoń – 533 11 11 44,
możesz również skontaktować się mailowo – biznes[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)

< Powróć do Dla biznesu

Skip to content