Negocjacje

Negocjacje, przez „niewtajemniczonych” uważane są za zwykłe targowanie się.Ja uważam, że targowanie się jest to element negocjacji, a one są całym zbiorem detali, które mają wzajemny wpływ na siebie, a zaniedbanie czasem jednego z nich powoduje destabilizację całego procesu. Jak ważny jest każdy element można zauważyć już na samym początku tej układanki – na przygotowaniu, które jest często kluczem do sukcesu. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Business Coaching

W biznesie Coaching możesz zastosować zarówno dla siebie – jako osoby zarządzającej Firmą, dla swojej kadry na wyższym szczeblu lub dla pracowników na niższym szczeblu. Coaching jest doskonałym narzędziem zarówno do wydobywania potencjału jak i rozwiązywania problemów i zawsze traktuję go bardzo indywidualnie. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Mentoring

Mentoring, pomimo tego, że jest uważany za nowe narzędzie istnieje od setek, a prawdopodobnie od tysięcy lat. Dobrze skonstruowany i dopasowany mentoring może niesamowicie przyspieszyć rozwój Firmy i jej pracowników, a  dzięki temu możesz odkryć nowy potencjał zarówno swój jak i Twojego Biznesu. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Mój głos w Twojej reklamie

Kiedy nagrywasz reklamę, lub materiały reklamowe dla swojego biznesu potrzebujesz w profesjonalny sposób przekazać emocje. Dlatego skorzystaj z profesjonalnej usługi lektora, który doda odpowiedniego charakteru materiałom reklamowym. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Doradztwo MLM

Obecnie na rynku jest wiele biznesów, które mianują się biznesem MLM. Czym wogóle jest branża MLM tak przez jednych uwielbiana, a przez innych znienawidzona? czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


< powrót do dla biznesu

Przejdź do:

Skip to content