Obecnie na rynku jest wiele biznesów, które mianują się biznesem MLM. Czym wogóle jest branża MLM tak przez jednych uwielbiana, a przez innych znienawidzona?

Kilka lat spędzonych na współpracy z firmą opartą na zasadach Multi Level Marketing’u oraz zainteresowanie tą branżą spowodowały, że zacząłem jeszcze bardziej interesować się możliwościami jakie daje taki sposób rozwijania biznesu. Można go śmiało zastosować w wielu biznesach, lecz jego specyfika wymaga innej pracy niż w przypadku tradycyjnego biznesu. Można sporo zaoszczędzić dzięki innemu systemowi dystrybucji – tak MLM to po prostu inny rodzaj dystrybucji towarów lub usług – ale wymaga to większej pracy na budowanie relacji oraz pozyskiwanie fanów produktów lub usług.

Pomiędzy tym wszystkim istnieje wiele „firm”, które nie zarabiają na dystrybucji tylko na zapisywaniu nowych „członków”. Są to po prostu piramidy finansowe, lub dobrze ukryte piramidy finansowe, ponieważ działanie takich jest w Polsce nielegalne. W przypadku takich nieuczciwych firm zarabiasz na wprowadzaniu nowych osób i na prowizji od ich pozyskanych.

Jak zatem rozpoznać czy dana firma jest tą dobrą i czy nie zostaniemy oszukani?

Czytaj wpisy na blogu lub skorzystaj z indywidualnych konsultacji. Skontaktuj się ze mną śląc zapytanie na adres biznes[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)

Nie wysyłaj mi zaproszeń do swojego biznesu, ponieważ nie jestem zainteresowany współpracą.
Tak – wiem, że nie jestem i nie zmienię zdania jak poznam plan marketingowy firmy, z którą Ty współpracujesz – dlatego konsultacje ze mną są płatne, abyś szanował mój czas 🙂

< Powróć do Dla biznesu

Skip to content