Szkolenia otwarte

Prowadzisz jednoosobową działalność, lub zatrudniasz kilka osób i organizacja szkolenia zamkniętego to dla Ciebie za duża inwestycja? Skorzystaj ze szkoleń otwartych i przygotowanych na nie cenowych pakietów biznesowych dla przedsiębiorców. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


 

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte są jedną z lepszych form rozwoju pracowników Twojej firmy. Szkolenia, które prowadzę dla Twojej Firmy są przygotowywane na indywidualne zamówienie i dopasowywane do profilu jej działalności. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


 


Opisy szkoleń:

Akademia Bezpiecznego Survivalu

Dlaczego to szkolenie jest potrzebne w Twojej Firmie? Ponieważ chodzi o życie i zdrowie – zarówno Twoje, jak i Twoich pracowników prowadzących pojazdy. Zastosowanie tej wiedzy pozwoli również obniżyć koszty związane z kolizjami lub wypadkami spowodowanymi przez pracowników. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Procesy negocjacyjne

Szkolenie w trakcie przygotowania czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Sukcesja majątku

Szkolenie dedykowane przede wszystkim właścicielom firm rodzinnych oraz osobom zainteresowanym przygotowaniem swojego majątku do przekazania w naturalnej sztafecie pokoleń. Podczas szkolenia poruszone będą tematy związane z tworzeniem przedsiębiorstw wielopokoleniowych, przygotowywaniem majątku oraz spadkobierców do dziedziczenia, zabezpieczaniem i optymalizacją procesów związanych z przekazaniem firm, udziałów w spółkach kapitałowych oraz nieruchomości.
Jesteś zainteresowany? Napisz na adres szkolenia[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)


Procesy inwestycyjne i przygotowanie do nich

W trakcie przygotowania
Jesteś zainteresowany? Napisz na adres szkolenia[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)


Optymalne formy prowadzenia biznesu

Szkolenie dla każdego kto prowadzi działalność gospodarczą lub przymierza się do jej rozpoczęcia. Uczestnicząc w szkoleniu dowiesz się o wadach i zaletach poszczególnych form prowadzenia firmy w Polsce. Dokonasz razem z nami dokładnej analizy optymalności prowadzonej lub planowanej przez Ciebie działalności pod kątem obciążeń podatkowych, bezpieczeństwa obrotu oraz odpowiedzialności za zobowiązania. Dowiesz się także jakie problemy mogą wystąpić w źle skonstruowanym biznesie w przypadku jego dalszego rozwoju oraz jakie rodzaje podmiotów są najbardziej atrakcyjne dla inwestorów.
Jesteś zainteresowany? Napisz na adres szkolenia[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)


Atypowe formy zatrudniania pracowników

Etat, zlecenie i umowa o dzieło. Jeśli potrafisz wymienić więcej form zatrudnienia, które możesz z sukcesem stosować w swojej firmie i doceniasz ich zalety to nie jest szkolenie dla Ciebie. Podczas naszego szkolenia dowiesz się dlaczego umowy cywilnoprawne wcale nie muszą być śmieciowymi i czy można ograniczyć koszty pracownicze przedsiębiorstwa z jednoczesnym zyskiem dla samych pracowników.
Jesteś zainteresowany? Napisz na adres szkolenia[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)


Alternatywne formy pozyskania kapitału

Szkolenie dla osób których osobiste oszczędności nie pozwalają na budowę i rozwój planowanego biznesu a formalizmy i procedury związane z pozyskaniem środków unijnych zwyczajnie przerażają. Podczas szkolenia dowiesz się jak finansować przedsiębiorstwa oparte na sprawnym modelu biznesowym a nie wyszukanej i definicyjnej innowacyjności. Opowiemy Ci o rynku kapitałowym, możliwości emisji własnych obligacji, rynkach giełdowych oraz coraz popularniejszym crowdfundingu.
Jesteś zainteresowany? Napisz na adres szkolenia[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)


Regulaminy sklepów i portali internetowych

Szkolenie dla wszystkich, którzy swoją gospodarczą aktywność prowadzą poprzez Internet. Dowiesz się jakie obowiązki ciążą na Tobie w związku z ochroną danych osobowych klientów, czy potrzebujesz zgłaszać bazy danych do GIODO, czy musisz posiadać własną politykę prywatności oraz dlaczego należy zachować szczególną ostrożność przy tworzeniu niekorzystnych dla konsumentów zapisów regulaminowych. Powiemy o grożących Ci konsekwencjach oraz sposobach by ich skutecznie unikać.
Jesteś zainteresowany? Napisz na adres szkolenia[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)


Przejdź do:

Skip to content