Szkolenia zamknięte są jedną z lepszych form rozwoju pracowników Twojej firmy, pod warunkiem, że nie sa robione sporadycznie i są odpowiednio zaplanowane i spójne ze strategią rozwoju Firmy.

Szkolenia prowadzane dla Ciebie są przygotowywane na indywidualne zamówienie i dopasowywane do profilu działalności. Przed przygotowaniem szkolenia proponuję skorzystać z opcji audytu, ponieważ aby jeszcze lepiej określić potrzeby Twoich pracowników potrzeba spędzić z nimi trochę czasu na obserwacji i indywidualnych rozmowach.

Można przeprowadzić w Twojej Firmie jednorazowe szkolenie, np ze sprzedaży, lecz już na początku Ci taką formę odradzę. Dlaczego? W trosce o finanse Twojej Firmy 🙂
Jednorazowe szkolenie może tylko zaburzyć to co do tej pory funkcjonowało. Twoi pracownicy zanim poznają mnie i mój warsztat, zanim zrozumieją język jakim do nich mówię, procesy będą potrzebować czasu. Rozwój Twojej firmy to ciągłość i pewien proces i musisz o tym pamiętać. Jeżeli zatem chcesz jednorazowe szkolenie to zapraszam Cię do konkurencji.

Jeżeli natomiast chcesz skorzystać z ponad 20 lat doświadczeń w pracy na etatach w firmach małych i w korporacjach, z prowadzenia biznesu, z doświadczeń moich Klientów i Partnerów oraz z dziesiątek szkoleń jakie przeszedłem to zapraszam Cię do kontaktu cele ustalenia potrzeb Twoich i tego w jakim kierunku chcesz rozwinąć swoją Firmę.

Dla mnie najważniejszy jest profesjonalizm i jego stawiam nad wszystko.

Tematyka, w zakresie której mogę przeprowadzić szkolenia dla pracowników Twojej Firmy to:
– motywacja
– sprzedaż
– procesy negocjacyjne
– leadership
– bezpieczeństwo w biznesie
– inteligencja emocjonalna
– rozwiązywanie problemów
– obsługa klienta
– budowanie kariery
– bezpieczna jazda

Jeżeli chcesz przeczytać krótką charakterystykę  poszczególnych szkoleń przejdź tutaj.

Chcesz zobaczyć moje doświadczenie i mój rozwój w krótkim zestawieniu szkoleń, które przeszedłem – przejdź tutaj. (nowe okno)

Jeżeli chcesz skorzystać ze szkoleń zamkniętych dla swojej Firmy skontaktuj się śląc zapytanie na adres biznes[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)

< Powróć do Dla biznesu

Skip to content