PO CO CI TEN ROZWÓJ

Każdy z nas, do tego aby funkcjonować potrzebuje rozwoju. Niektórzy mają tego świadomość, a niektórzy zdecydowanie się przed tym bronią i twierdzą że wszystko już wiedzą 😉

Wiem, że praca na siłę nic nie wnosi, ponieważ nieprzekonanego nie przekonasz, dlatego ja pracuję z tymi, którzy są świadomi tego że wszystko się zmienia i chcą czerpać  z mojej wiedzy i bogatych doświadczeń.

Wśród tych świadomych osób, są zatem tacy, którzy latami zdobywają doświadczenia – sami inwestując czas, energię i pieniądze, a inni skracają to wszystko i kupują wiedzę oraz doświadczenie ekspertów. Oba te rozwiązania są dobre – zależy na czym Tobie zależy – na czasie i lepszych efektach, czy na oszczędności 🙂

Jak masz czas żeby się uczyć i popełniać błędy i stać Cię na to – możesz iść własną drogą. Tak najczęściej postępują biedni (wkrótce wpis na blogu o tym czym jest bieda) lub początkujący przedsiębiorcy, ponieważ myślą, że będzie taniej i szybciej. Piszę te słowa całkiem świadomie, ponieważ też tak kiedyś robiłem.

Jeżeli jednak oczekujesz szybkiego efektu, wysokiego zwrotu z inwestycji, maksymalnego wzrostu – korzystaj z doświadczenia innych. Kupuj ich czas, doświadczenie, porażki, błędy i rozwiązania na nie. W ogólnym podsumowaniu  ta strategia wychodzi to zdecydowanie taniej.

Obszary, w których ja mogę Ci zaoferować moje doświadczenia możemy podzielić na kilka kategorii. Oczywiście moja wiedza i  doświadczenia to nie tylko ja lecz również Zespół Ekspertów, którymi od wielu lat się otaczam i czerpię z ich bogatych zasobów.

Wartość mojego rozwoju – szkoleń, w których uczestniczyłem w ciągu ok. 10 lat, to już ponad sto tysięcy złotych, a wiedza zebrana z własnej praktyki biznesowej i z pracy z innymi warta jest już dziesiątki milionów.

W rozwoju osobistym jest jedna bardzo ważna zasada – to Ty nadajesz znaczenie i wartość.

 

Inteligencja emocjonalna.

Czy wiesz, że emocje to fundament Twojego życia? A czy gdziekolwiek uczy Cie ktoś zarządzania czymś, co ma wpływ na praktycznie każdą podejmowaną przez Ciebie decyzję? czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Inteligencja finansowa.

Kolejny obszar, który praktycznie nie jest poruszany ani w szkołach, ani na uczelniach. Nikt nas nie uczy tego, w jaki sposób zarabiać lub pozyskiwać pieniądze, jak je właściwe inwestować, czy w jaki sposób uniknąć problemów finansowych. Funkcjonujemy natomiast często w oparciu o fałszywe przekonania dotyczące pieniędzy. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Relacje.

W jaki sposób budować długotrwałe relacje. Czy to jest związek, czy rodzina, praca czy biznes – wszędzie funkcjonujemy wśród innych ludzi. Dlaczego każdy mówi innym językiem i jak nauczyć się słuchać innych oraz mówić do nich tak, aby nas rozumieli? czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Kariera.

Nasz system edukacji nie uczy tego, jak budować swoja karierę w ujęciu długoterminowym. Czy zatem wiesz na czym się skupić i jak rozwijać siebie oraz odkrywać własny potencjał do tego aby systematycznie podnosić swoją wartość na rynku pracy? czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Odkrywanie potencjału.

Mówili Ci, że do niczego się nie nadajesz, a nawet jak Ci się coś udaje to mało kto na to zwraca uwagę. Przełożonym nie zależy na tym, abyś rósł, ponieważ możesz zająć ich stanowisko. Co zatem robić i jak pracować nad sobą aby maksymalnie wykorzystywać wiedzę i doświadczenia zdobyte przez cale swoje życie? czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Wewnętrzna motywacja.

Każdego dnia masz 86 400 sekund, czyli 1 440 minut, czyli 24 godziny – czyli dokładnie tyle samo co inni 🙂 Dlaczego zatem inni potrafią osiągać spektakularne sukcesy, a Tobie czasem nie chce się nawet wstać z łóżka? Czy można zatem skutecznie zmienić ten stan? czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Odwaga i pewność siebie.

Czy bycie odważnym pomaga w życiu? Czy można się tego nauczyć? Czy wiesz jak stworzyć swoja strefę mocy i nie dać się pokonać pierwszym na[potkanym problemom? czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Akademia Bezpiecznego Survivalu.

Dlaczego to szkolenie jest Ci potrzebne? Ponieważ chodzi o życie i zdrowie – zarówno Twoje, jak i Twoich bliskich, którzy są Twoimi pasażerami. czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Szkolenia otwarte.

Zapraszam Cię na szkolenia, które są tak skonstruowane, aby za każdym razem wiedza przekazywana była w sposób jak najbardziej praktyczny, a ceny szkoleń są dopasowywane tak, aby każdego było na nie stać.  czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Coaching ze mną.
Coaching to przede wszystkim wydobywanie potencjału z osoby coachowanej. Możesz go wykorzystać również do rozwiązywania problemów, z którymi samodzielnie sobie nie radzisz.
czytaj więcej> (otworzy się nowe okno)


Sprawdź również stronę Dla biznesu, gdzie znajdziesz tematy, które mogą Cię zainteresować.
Sprawdź moje doświadczenie i rozwój.
Jeżeli chcesz otrzymywać bieżące informacje o nowych wpisach, usługach i promocjach – zapisz się na newsletter.

Skip to content