Codziennie wychodzisz z domu i najczęściej jedziesz gdzieś albo samodzielnie, albo z kimś. Jednak są tacy, którzy wracają po jakimś zdarzeniu drogowym, lub niestety nie wracają już nigdy.

Przejechałem ponad 600 tyś km od 2004 r. Spore doświadczenie, które zebrałem podczas wielu długich podróży, dziesiątki pozytywnych opinii od pasażerów, również jako Ambasador BlaBlaCar, wiele różnych doświadczeń na drogach (dachowanie, zabezpieczanie wypadków, pomoc poszkodowanym, inne niebezpieczne sytuacje), wieloletnie obserwacje umiejętności innych kierowców i ogromna pasja jeżdżenia skłoniły mnie do przygotowania szkolenia dotyczącego bezpieczeństwa podczas jazdy.

To nie jest kurs nauki jazdy!!!

Jeżeli jednak czujesz, że chcesz podnieść swoje umiejętności prowadzenia samochodu, a w szczególności chcesz uzyskać praktyczne informacje o bezpiecznej jeździe i o nawykach, które mogą uratować Ci życie to jesteś we właściwym miejscu.
Informacje przekazywane na tym szkoleniu mogą nawet uratować życie Twoje lub Twoich pasażerów.
Piszę to całkiem świadomie, ponieważ wiem jaką niewyliczalną wartością jest ludzkie życie.

Kurs – Ekspert Drogowego Survivalu (dwa dni):

Nie jest dla mnie ważne czy wiele czasu spędzasz „za kółkiem”, czy jesteś tzw. „niedzielnym kierowcą”. Liczy się to, że chcesz podnieść swoje umiejętności prowadzenia samochodu. Zawsze bowiem istnieje ryzyko tego, że wydarzy się jakieś zdarzenie drogowe, które spowoduje uszczerbek na zdrowiu, lub utratę zdrowia, czy życia oraz Twojego majątku, a do tego cały ciąg dodatkowych zdarzeń i kosztów spowodowanych nieszczęśliwym wydarzeniem.

Możesz powiedzieć, że patrzę materialnie na tę sytuację, która w przypadku uszczerbku na zdrowiu lub utratę życia życiu sama już jest tragedią, lecz znam realia i wiem jak takie sytuacje wyglądają w praktyce.

Niebezpieczne sytuacje na drodze mogą zostać świadomie lub nieświadomie spowodowane przez Ciebie, lecz mogą być również spowodowane przez każdego innego uczestnika ruchu drogowego. Musisz mieć tego świadomość!!!

Dlatego poznanie możliwych zagrożeń, błędów popełnianych przez nas kierowców, lub często głupoty niektórych ludzi pozwoli Ci na zwiększenie bezpieczeństwa własnego jak i innych użytkowników dróg.

Podczas tego szkolenia przede wszystkim dowiesz się:
– jak zwiększyć bezpieczeństwo własne i pasażerów,
– jak ograniczyć ryzyko uczestniczenia w wypadku,
– jak zachować się w trakcie bezpośredniego zagrożenia lub niebezpiecznej sytuacji na drodze,
– jaki jest wpływ stanu technicznego samochodu na bezpieczeństwo,
– jaki jest wpływ stanu psychicznego i fizycznego kierowcy na bezpieczeństwo
– jaki wpływ na organizm mają kawa i napoje energetyczne na kierowcę
– oraz poruszymy wiele innych niesamowicie ważnych tematów związanych bezpośrednio lub pośrednio z bezpieczeństwem podczas jazdy i ochroną życia i zdrowia.

Ale to nie wszystko!!!
Mam dla Ciebie przygotowanych kilka atrakcyjnych bonusów 🙂
bonus nr 1 –  dodatkowo otrzymujesz Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy o wartości 119 zł.
– otrzymasz również niesamowicie ważne informacje związane z zasadami, jakimi powinieneś kierować się przy ubezpieczaniu samochodu (również innego majątku) i osób, ponieważ dzięki temu możesz uniknąć częstych komplikacji gdy w przypadku kolizji/wypadku będzie likwidowana szkoda
– poznasz możliwości o których ubezpieczyciele nie mówią głośno w temacie odszkodowań powypadkowych. . Dowiesz się jakie możesz uzyskać świadczenia i rekompensaty oraz co zrobić, aby nie zostać potraktowanym pobieżnie przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

– skorzystasz również z symulatora dachowania, zderzenia oraz alkogoogli.

Dodatkowo 😉
Poznasz naszych Gości Specjalnych (ratowników medycznych, strażaków, kierowców rajdowych) – osoby, które na co dzień mają do czynienia z wypadkami, dużym ryzykiem oraz ratują ludzi podczas takich zdarzeń.

Kurs – Praktyk Drogowego Survivalu:

Szkolenie w trakcie przygotowania.

 

Jeżeli chcesz zapytać o najbliższe szkolenie z bezpiecznej jazdy sprawdź kalendarz, lub wyślij zapytanie na adres biznes[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)

< Powróć do Dla Ciebie

Skip to content