Inteligencja emocjonalna to swego rodzaju fundament naszego funkcjonowania. Emocje to podstawa podejmowanych decyzji, dokonywanych wyborów, naszych sukcesów i porażek.

Wielokrotnie w swoim życiu całkowicie nieświadomie podejmujesz określona decyzję, a później pojawia się pytanie dlaczego ciągle postępujesz w określony sposób,dlaczego cięgle trafiasz na takie same osoby itd.

Każdy przekaz skierowany w Twoja stronę i od Ciebie niesie określony ładunek emocjonalny. Słowa jakich używasz, myśli, które tworzysz wszystko to ma wpływ na Twoje emocje. Jak zatem nimi zarządzać. Jak żyć w równowadze emocjonalnej i jak nauczyć się szybkiej zmiany stanów emocjonalnych?

Wiele lat pracy nad sobą, poznawania czynników mających wpływ na nasze emocje, badanie zachowań własnych oraz setek innych osób to doświadczenie, które dziś niesamowicie mi pomaga w pracy z Klientami.

Inteligencja emocjonalna to jedna z tych dziedzin, których powinno nas się uczyć już w szkole, jednak niestety nie uczą nas tam tego. Dlatego jest to wiedza, którą musisz samodzielnie uzupełniać.

Inteligencja emocjonalna, to całe nasze życie i to jak dziś reagujesz jest często wynikiem tego co wydarzyło się wiele lat temu, a nawet w Twoim dzieciństwie.

Czy możesz zatem pozbyć się niektórych stanów, które wytrącają Cię z normalnego funkcjonowania? Czy możesz stworzyć swego rodzaju programy emocjonalne przypisane do różnych ról, które przyjmujesz w swoim życiu?

Czy funkcjonowanie w związku, w rodzinie, w pracy, wśród znajomych, podczas jazdy samochodem, prowadząc biznes może być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze? Czy możesz dzięki odpowiedniemu zarządzaniu emocjami ograniczyć stres w swoim życiu?

TAK – możesz  być kimkolwiek zechcesz i możesz mieć cokolwiek zechcesz 😉

Sprawdź kalendarz szkoleń i wybierz dla siebie te, które dotyczą zarządzania emocjami.

< Powróć do Dla Ciebie

Skip to content