Czym jest Coaching? Dziś często spotykamy się z tym określeniem, tylko czy przez wielu używających go trenerów jest ono dobrze zrozumiane i używane w odpowiednim kontekście?

Coaching to przede wszystkim wydobywanie potencjału z osoby coachowanej. Coach ma być tą osobą, która poprzez umiejętne zadawanie pytań i co jest bardzo ważne dla całego procesu – odpowiednich pytań, pomaga w odkryciu potencjału oraz w znalezieniu rozwiązań i odpowiedzi na pytania postawione na początku procesu.

Coach nie jest konsultantem, za którego często jest brany. Coach nie ma być ekspertem w danej dziedzinie działania coachowanego. Coach ma być ekspertem w coachowaniu.

W drodze do celu ważne jest aby wiedzieć co chcemy osiągnąć, jednak potrzeba też znać odpowiedzi na pytania jak i którędy. Coaching może obejmować obszary biznesu, życia lub finansów. Dzięki temu że wiem jak pytać, Ty odkrywasz obszary, które normalnie są dla Ciebie niedostępne, ponieważ patrzysz od środka, a ja patrzę z zewnątrz. Właściwe pytania pozwalają na odkrycie nowych zasobów oraz nauczenie się konkretnej umiejętności. Każdy z nas ma nieograniczony potencjał, a ogranicza nas nasz mózg i wyobraźnia, dlatego dając sobie szansę na odkrycie Twojego nieograniczonego potencjału, dajesz sobie więcej nowych możliwości.

Coaching sukcesu.
Jeżeli do tej chwili osiągałeś sukcesy samodzielnie to pomyśl co możesz osiągać wykorzystując nowy, odkryty u siebie potencjał. To już nie jest dodawanie – to jest mnożenie wyników.

Coaching w rozwiązywaniu problemów.
Coaching możesz wykorzystać również do rozwiązywania problemów, z którymi samodzielnie sobie nie radzisz. Mogą to być codzienne sprawy, związek, praca, emocje… Zastosowań coachingu jest wiele, a to od Ciebie zależy czy jakoś sobie radzisz z codziennymi problemami, czytając kolorowe gazety, lub słuchając „pseudo porad” znajomych, czy chcesz samodzielnie odnaleźć własne rozwiązania, które całkowicie i na zawsze odmienią Twoje życie.

Nasze spotkania mogą być jednorazowe, jeżeli potrzebujesz rozwiązać konkretne zagadnienie, lub możemy pracować razem kilka sesji, dlatego masz do wyboru pojedynczą sesję coachingową, albo pakiety godzin:

– 1 godz – 800 zł 
pakiet 3 godz – 2000 zł 
pakiet 6 godz – 3000 zł 
pakiet 15 godz – 6000 zł
(kwoty brutto)

Aby zamówić Coaching zadzwoń – 533 11 11 44,
możesz również skontaktować się mailowo – biznes[@]waldemarruszel.pl (usuń kwadratowy nawias)

< Powróć do Dla Ciebie

Skip to content