Do końca przedsprzedaży pozostało

ZAPLANUJ SWÓJ ROZWÓJ 2024

Aby zaplanować swój rozwój w 2024 roku zapoznaj się z promocjami na warsztaty, które będę realizował w drugiej połowie tego roku. 

Ceny promocyjne obowiązują do 30 czerwca, a oczywiście możesz kupować je też później w aktualnych cenach. 

WSZYSTKIE CENY PROMOCYJNE W JEDNYM MIEJSCU

Ceny na poszczególne warsztaty prezentowane są pod opisami, natomiast na końcu jest podsumowanie promocji.

OPISY i CENNIK

Jeżeli nie korzystasz ze szkoleń oraz nie planujesz swojego rozwoju, to nie oglądaj, natomiast jeżeli chcesz w przyszłym półroczu popracować nad rozwojem swoim, lub swoich pracowników, to wrzucam info o promocjach aktywnych do końca czerwca 2024.

Ogólne info o cenach i zasadach:
– Karta „JESTEM PRO”, która daje możliwość udziału przez cały rok bez dodatkowych opłat w cyklicznych spotkaniach w Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i RozwojuKluby Praktycznego Rozwoju Osobistego, Warsztaty „Praktycznie rzecz biorąc” oraz wiele innych bonusów – 120 zł do końca czerwca, od lipca 150 zł.
– Warsztaty wystąpień publicznych – przedsprzedaż na kolejną edycję – 397 zł do końca czerwca, od lipca cena od 570 zł.
– Kluby Rozwoju Inteligencji Finansowej (cykl 10 spotkań) – przedsprzedaż na kolejną edycję – 297 zł do końca czerwca dla pierwszych 6 osób plus Karta „JESTEM PRO”, od lipca cena od 297 zł.
– Pakiet szkoleń SALES FORCE ONE, w skład którego wchodzą trzy dwudniowe warsztaty: Mistrzowska Obsługa klienta, Ekspert Rozwoju Rynku, Sztuka Efektywnych Negocjacji – przedsprzedaż na kolejną edycję – 970 zł do końca czerwca tylko 5 pakietów, cena normalna od 1470 zł.
Pakiet: Twórca Kariery i Biznesowa Szkoła Przetrwania (40 godzin + 40 godzin) – promocja – 970 zł do końca czerwca, cena standardowa w czerwcu 870 zł + 870 zł.
Więcej informacji o poszczególnych warsztatach znajdziesz w wydarzeniu Zaplanuj swój rozwój 2024
=================
Najniższe ceny z ostatnich 30 dni:
– Karta „JESTEM PRO” – 120 zł
– Warsztaty wystąpień publicznych – 2970 zł
– Kluby Rozwoju Inteligencji Finansowej – od 297 zł
– SALES FORCE ONE – 7970 zł
– Twórca Kariery i Biznesowa Szkoła Przetrwania – 770 zł + 770 zł

Parę słów o idei promocji na warsztaty rozwojowe ze mną oraz informacja o tym, co, dlaczego i jak 😉

Profilaktyka zamiast leczenia, czyli czy wiesz o co chodzi z pracą nad sobą w perspektywie szybkości i umiejętności rozwiązywania codziennych problemów.
Jeżeli czujesz, że potrzebujesz czasu dla siebie oraz inspiracji do spojrzenia na swoje działania i efekty z innej perspektywy, a możesz już wiesz, że potrzebujesz czasu do pracy nad sobą, to do końca czerwca możesz kupić warsztaty na drugą część tego roku w bardzo preferencyjnych cenach w ramach czerwcowej przedsprzedaży Zaplanuj swój rozwój 2024.

W ramach informacji o warsztatach, które możesz kupić w przedsprzedaży na 2 połowę 2024 roku, czyli Zaplanuj swój rozwój 2024, wrzucam spojrzenie na wątek dla kogo są moje wydarzenia. Przedsprzedaż trwa do 30 czerwca.

Nad czym pracujesz podczas warsztatów Twórca Kariery, które możesz kupić w przedsprzedaży, którą właśnie organizuję do 30 czerwca 2024 roku na 2 połowę 2024 roku, czyli Zaplanuj swój rozwój 2024.

Nad czym pracujesz podczas warsztatów Biznesowa Szkoła Przetrwania , które możesz kupić w przedsprzedaży, którą właśnie organizuję do 30 czerwca 2024 roku na 2 połowę 2024 roku, czyli Zaplanuj swój rozwój 2024.

Parę zdań o tym jak wykorzystać programy rozwojowe i warsztaty, które teraz pokazuję w ramach Zaplanuj swój rozwój 2024 do wsparcia rozwoju pracowników w biznesie.
Omawiam dwa punktu widzenia – pracodawcy i pracownika oraz pokazuję Ci, że rozwój w firmie wcale nie musi być drogi i męczący, a może być przyjemny i tani.
Przyjemny, ponieważ nie pracuję w uczestnikami na siłę i lubię pracę z ludźmi, a dzielę się doświadczeniem z 30 lat działań w wielu obszarach, natomiast tani, dlatego że do końca czerwca kupujesz w przedsprzedaży, więc i ceny są bardzo preferencyjne.

To już koniec przedsprzedaży. Możesz teraz albo czekać, albo kupić i razem ze mną już wkrótce zaczniesz pracować nad swoim rozwojem oraz poukładaniem wielu obszarów swojego życia. 

Skip to content