Zaglądając na tę stronę oczekujesz zapewne wyniosłego tekstu. Ja jednak napiszę w kilku prostych zdaniach o tym do czego dążę, czego chcę, a najprostszym i najkrótszym sformułowaniem tego jaka jest moja wizja świata to chcę aby świat był lepszy.

I od razu niektórzy pomyślą – każdy by tak chciał, a inni – niemożliwe, a jeszcze inni – on jest szalony.

Kilka lat wcześniej wielu faktów nie akceptowałem, buntowałem się przeciwko chyba większości rzeczy, które mnie otaczały ale nic z tym nie robiłem.

Dziś, w wyniku mojego rozwoju aktywnie zmieniam mój świat według moich  przekonań oraz wizji. Tutaj bardzo ważne jest też jedno, że zmiany dookoła trzeba zacząć od siebie.

Chcę aby otaczali mnie ludzie prawdziwi, będący sobą, szanujący innych, życzliwi, prawdziwie wspierający gdy zajdzie taka potrzeba. Ludzie, którzy są zawsze, którzy maja dobrą energię i możemy razem wspólnymi podobnymi ideami zmieniać ten świat.

 

To abym zrozumiał jaki jest mój kierunek rozwoju oraz drogi zarówno zawodowej jak i prywatnej trwało bardzo wiele lat. I tak naprawdę zrozumiałem jedno – to jest droga, w którą jak już wyruszyłem to nie ma końca, zawsze będzie coś do zmiany, ulepszenia, poprawienia. Świat cały czas się zmienia, więc i my musimy się zmieniać żeby być w harmonii ze Światem.

Wiele lat uważałem, że za mało wiem, że się do wielu rzeczy nie nadaję 🙂 pewnie masz podobnie. Od dawna jednak wiedziałem i czułem jedno – chcę być wolny i niezależny.

Zaczęło się to już przejawiać w wieku 14/15 lat gdy zacząłem moją przygodę ze sprzedażą. I wtedy tak naprawdę rozpoczął się mój proces nauki. Praktycznej nauki 😉

Dziś poprzez ponad 20 lat zbieranych doświadczeń, popełnionych błędów oraz  poniesionych porażek wiem wiele, lecz ciągle to rozwijam i udoskonalam biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach prowadzonych przez różnych trenerów. Mam również wielu Mentorów, zarówno życiowych jak i biznesowych, żyjących oraz tych co już zmienili Świat a wiedza po nich krąży po Świecie w postaci  obecnie funkcjonującego Świata jak i wielu wartościowych książek.

Skip to content