SZKOLENIA ON-LINE

Twórca Kariery (otworzy się nowe okno)
Uczestnictwo w Programie Twórca Kariery pomoże Ci zaplanować wzrost Twojej Kariery, a już na samym początku zrozumiesz, dlaczego to Ty jesteś jej Twórcą.
/inteligencja finansowa, kariera, emocje, relacje, sprzedaż, negocjacje, inteligencja emocjonalna/


Szkoła Przetrwania w Biznesie (otworzy się nowe okno)
Uczestnictwo w Szkole Przetrwania w Biznesie pomoże Ci ocenić, czy biznes to coś co Cię kręci i czy wytrwasz ten najtrudniejszy okres przygotowań, startu oraz rozruchu Twojego Biznesu.
/inteligencja finansowa, biznes, emocje, relacje, sprzedaż, negocjacje, inteligencja emocjonalna/


LUTY 2018

Aktualne rekrutacje:

  • Praktyki w Instytucie Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie
  • Wolontariat w Instytucie Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie
  • Ogólnopolski wolontariat w Stowarzyszeniu EWPM

 

MARZEC 2018

 


 

KWIECIEŃ 2018

Ekspert Drogowego Survivalu (otworzy się nowe okno)
Czy stosując określone działania, możesz nawet o kilka procent zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny lub innych pasażerów? Czy te kilka procent może przyczynić się do tego że unikniesz wypadku i nie doznasz obrażeń lub nie zginiesz? Czy jeżeli dojdzie do tragicznego zdarzenia, to wtedy nie będziesz chciał (lub ktoś z Twoich bliskich) cofnąć czasu? Czy na bezpieczeństwie życia można oszczędzać?
/bezpieczna jazda, inteligencja emocjonalna/


 

MAJ 2018

 


CZERWIEC 2018

 

 

Specjalista sprzedaży, budowania relacji i rozwoju rynku (praktyczny kurs przedstawiciela handlowego).

To dwudniowe szkolenie zabiera uczestników w świat sprzedaży, ale takiej sprzedaży, podczas której uczymy się budować długotrwałe relacje, które pozwalają nam na systematyczne zwiększanie sprzedaży dzięki technikom stosowanym przez liderów rynku. Szkolenie to doskonali warsztat zarówno u osób, które samodzielnie sprzedają jak i tych, które na co dzień pracują z grupami handlowców. Podczas szkolenia będziemy mówić o lingwistyce i copywrightingu podczas procesów sprzedaży i przy pisaniu ofert. Poznasz również strategie, które pozwalały mi na systematyczne coroczne zwiększanie sprzedaży średnio o ok. 20-30 % a w niektórych przypadkach nawet o 50 – 100 %. Strategie te pozwalały też na sprzedaż w trudnych okresach załamania na rynku i w martwych sezonach. Opowiem też o tym jak pracować z trudnymi klientami.

Ekspert sprzedaży budowania relacji i rozwoju rynku (warsztaty negocjacyjne).

To szkolenie to warsztaty negocjacyjne, które są praktycznym rozwinięciem szkolenia szkolenia „specjalista sprzedaży”. Wieloletnie doświadczenie, praktyka u liderów grup sprzedażowych oraz we własnym biznesie nauczyła mnie jednego – negocjacje to procesy, które nigdy się nie kończą, no chyba, że jedna strona kategorycznie wstanie „od stołu”. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i dobrze zaplanowanej strategii jesteś w stanie realizować długoterminowe cele zarówno sprzedażowe jak i rozwojowe Firmy.


LIPIEC 2018


SIERPIEŃ 2018

Obóz rozwojowy (w trakcie przygotowania – szczegóły wkrótce)


WRZESIEŃ 2018
16-18.09.2016 – W Kierunku Zmiany
Szkolenie to może być początkiem Twojej zmiany, ponieważ żeby cokolwiek się zmieniło to Ty to musisz ten proces rozpocząć, ale czasami potrzeba do tego inspiracji, którą tutaj właśnie otrzymasz.
/inteligencja finansowa, kariera, biznes, emocje, relacje, inteligencja emocjonalna/


PAŹDZIERNIK 2018


LISTOPAD 2018


GRUDZIEŃ 2018
2-4.12.2016 – W Kierunku Zmiany
Szkolenie to może być początkiem Twojej zmiany, ponieważ żeby cokolwiek się zmieniło to Ty to musisz ten proces rozpocząć, ale czasami potrzeba do tego inspiracji, którą tutaj właśnie otrzymasz.
/inteligencja finansowa, kariera, biznes, emocje, relacje, inteligencja emocjonalna/


 

Chcesz zobaczyć moje doświadczenie i mój rozwój w krótkim zestawieniu szkoleń, które przeszedłem – przejdź tutaj. (nowe okno)

< Przejdź do Dla Ciebie

< Przejdź do Dla biznesu

Skip to content